Masáže

REGENERAČNÍ KLASICKÁ MASÁŽ / RELAXAČNÍ KLASICKÁ MASÁŽ

Celková klasická masáž (záda, šíje, dolní, horní končetiny, hruď). Uvolnění hrudní a bederní páteře, masáž je zaměřena na léčebný efekt.

 

DETOXIKAČNÍ MASÁŽ MEDEM

Tato stará metoda přinese úlevu od mnoha potíží a nemoci. Využívá poznatku reflexních bodů kolem páteře, jejichž posilováním med ovlivňuje všechny orgány a jejich energetické dráhy. Odstraňování toxinů z těla, je tak účinné, že jedy odcházejí již po hodinové masáži. Vyhlazuje pokožku, má vysoce povzbudivé účinky a nabíjí organismus energií. Při masáži se vpravují účinné látky do kůže.

 

BREUSSOVA MASÁŽ “ meziobratlových plotének“

Je citlivá, silně energetická masáž zad. Jemnou energetickou formou působí na problémy pohybového ústrojí, řeší duševní, energetické a tělesné blokády. Meziobratlové ploténky se regenerují vmasírováním třezalkového oleje. Po jemné masáži se přikládá hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování, což umožní, že třezalkový olej proniká hlouběji a vyživuje ploténky. Po masáži následuje reflexní masáž krční páteře + Reiki velmi jemná a příjemná forma dodání životní energie.

 

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Celkové posílení organismu k dosažení lepších sportovních výsledků / únava z tréninkových cyklů

 

DEEP TISSUE 1

Masáž hlubokých tkání a myofasciální uvolnění. Pracuje se hlavně s hlubší vrstvou svalů, fascií, šlachami a úpony svalů. Je to velice cílená a účinná zdravotní masáž.

 

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Masáž hlavy, šíje a ramen dle ajurvédské tradice, včetně tradičního zakončení harmonizací čaker a uzemněním. Odstraňuje napětí, stres a předchází bolestem hlavy.

 

REFLEXNÍ TERAPIE

Zahrnuje reflexní diagnostiku, přímé uvolnění krční páteře, uvolnění páteře na lůžku. Mačkání reflexních plošek probíhá podle určité strategie. Poradenství v odstranění potíží a příčin.

 

REFLEXOLOGIE NOHOU

Je nesmírně účinná forma terapeutické masáže chodidel. Vytváří předpoklady k prevenci a léčbě mnoha nemocí. Prokrvuje orgány a nervovou soustavu.

 

KONOPNÁ MASÁŽ

Uvolnění dolních končetin, stimulování reflexních bodů chodidel, uvolnění zádových svalů, páteře, horních končetin. Masáž je zakončena velmi relaxační a stres uvolňující masáží hlavy.

 

TERAPIE REIKI

Velmi jemná a příjemná forma dodání životní energie.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY – HOT STONES

Navodí báječné pocity úlevy a relaxu. Perfekně uvolní zatuhlé svaly, ovlivňují energetické dráhy v těle, regulují trávení a metabolismus. Nabudí krevní a lymfatický oběh. Ulevují při artróze a artritidě.

 

BODY TROJÍHO ÚČINKU / MASÁŽ KARPÁLNÍCH TUNELŮ

Body neurolymfatické a neurovaskulární jsou vstupy, které po ošetření tělo nachystají ke komunikaci.

Svaly a orgány se uvolní a tonizují dle potřeby. Zvyšují průtok lymfy (DETOX). Zvyšují energii v meridiánech a uvolňují psychiku.

 

AROMA MASÁŽ

U aroma masáže se kombinují účinky dotyku se silou čichových vjemů. Hluboké uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad a ztuhlost šíje, uklidnění nervového systému, stimuluje